Usługi informatyczne w Grajewie. Zapraszamy do firmy OPTINEX 609 397 826 Grajewo komputery, Komputery w Grajewie. --------------SERWIS KOMPUTEROWY--------------

Logitech Ultra Thin Keyboard Cover – klawiatura dla iPada | TechTrendy.pl

Logitech Ultra Thin Keyboard Cover – klawiatura dla iPada | TechTrendy.pl

Logitech Ultra Thin Keyboard Cover – klawiatura dla iPada

Logitech Ultra Thin Keyboard Cover - klawiatura dla iPada

 

 

 

Firma Logitech znana jest z produkcji świetnych klawiatur. Ich kolejny produkt, Ultra Thin Keyboard, przypadnie do gustu wszystkim posiadaczom iPada.

Praca z edytorem tekstów w iPadzie nie należy do najprzyjemniejszych. Na szczęście z tą fizyczną klawiaturą Logitecha pisanie na tablecie Apple będzie czystą przyjemnością. Sprzęt działa na Bluetooth, dzięki wydajnej baterii wytrzyma bez ładowania nawet do sześciu miesięcy (przy założeniu, że korzystasz z gadżetu dwie godziny dziennie). Klawiatura, choć wygląda delikatnie, jest bardzo stabilna – twój tablet nie przewróci się, gdy zrobisz sobie przerwę na kawę i odejdziesz na chwilę od biurka.

Niestety, sprzęt nie jest doskonały – to nie stacja dokująca, lecz podstawka z klawiaturą, dlatego nie podładuje twojego iPada. Jeśli potraktujesz ten sprzęt jako wielofunkcyjny pokrowiec, na pewno będziesz z niego zadowolony. Wyspowe klawiatury Logitecha świetnie sprawują się w akcji, ta powinna być równie dobra.

Warto wspomnieć o jeszcze jednym kruczku czekającym na potencjalnego klienta – obudowa Logitech Ultra Thin Keyboard Cover, tak jak przystało na sprzęty „Made for Apple”, nie jest tania. Będziesz musiał wydać na nią 100 dolarów. Lecz dla poprawienia komfortu pracy zrobisz niemal wszystko, prawda?