Usługi informatyczne w Grajewie. Zapraszamy do firmy OPTINEX 609 397 826 Grajewo komputery, Komputery w Grajewie. --------------SERWIS KOMPUTEROWY--------------

Starcrafta 2 za darmo! Trzeba spełnić tylko jeden warunek. Musisz znać kogoś kto posiada już oryginalną grę.

Starcrafta 2 za darmo! Trzeba spełnić tylko jeden warunek. Musisz znać kogoś kto posiada już oryginalną grę.

starcraft-2-logo_1730n

Blizzard wprowadza dzisiaj tzw. system Spawningu dla drugiej części jednego z najbardziej kultowych RTS-ów w historii gier komputerowych: Starcrafta 2.
Starsi gracze mogli widzieć system w akcji, jeśli grali w takie tytuły jak Warcraft 2, czy Starcraft. Jeśli ktoś zupełnie nie kojarzy o co chodzi, to już spieszymy z wyjaśnieniem: Spawning pozwala posiadaczom pełnej wersji gry zapraszać do wspólnej rozgrywki swoich znajomych, którzy jeszcze nie nabyli swojej kopii.

Wystarczy założyć sobie konto w serwisie Battle.net i dostać zaproszenie do wspólnej gry od naszego znajomego, który posiada już Starcrafta 2.

Spawning pozwala zarówno na grę drużynową przeciwko sztucznej inteligencji komputera (nudy), albo na mecze w systemie 2vs2 z żywymi przeciwnikami. Z zaproszonym przez nas znajomym możemy grać również w mapy/mody tworzone przez społeczność.

Jedynym ograniczeniem jest to, że osoba zaproszona może grać tylko jedną rasą: Terranami.

Źródło

http://www.chip.pl/news/rozrywka/gry-strategiczne/2013/06/od-dzisiaj-w-starcrafta-2-zagrasz-za-darmo

 
Loading...