Usługi informatyczne w Grajewie. Zapraszamy do firmy OPTINEX 609 397 826 Grajewo komputery, Komputery w Grajewie. --------------SERWIS KOMPUTEROWY--------------

Komputery Grajewo

Wszyscy wiedzą, że komputery to moja pasja więc jeżeli masz problem z komputerem w Grajewie to dobrze trafiłeś. Komputerami zajmuję się już kilkanaście lat więc posiadam sporą wiedzę i doświadczenie w tej branży. Mój pierwszy komputer kupiłem w 1993 r. I to był mój „kickstart” ;). 

Jeżeli mieszkasz w Grajewie i masz problem z komputerem jestem w stanie szybko i sprawnie naprawić Twój komputer. Wystarczy zadzwonić i umówić się na naprawę lub odbiór sprzętu z domu. Czas naprawy komputera wynosi 1-2 dni robocze. Na każdą wykonaną usługę udzielam 3 miesięczną gwarancję. W moim serwisie otrzymasz gwarancję, że twoje dane nie zostaną utracone bądź skasowane podczas naprawy!

Oferta

Naprawa komputerów które nie włączają się.
Naprawa komputerów które nie uruchamiają systemu operacyjnego.
Naprawa komputerów które nie wyświetlają obrazu.
Naprawa uszkodzonego dysku (bad sectory logiczne)

Usuwanie wirusów.
Instalacja systemów operacyjnych. /*
Instalacja Windows bez utraty danych.
Konfiguracja systemu Windows Xp, 7, 8 CP, Phone,  Linux, Mac OS, iOS, Android na ARM i 86.
Odzyskiwanie konta w  Windowsie zabezpieczonego hasłem.
Instalowanie map w nawigacjach.
Naprawa notebooków po zalaniu.
Wymiana zbitych matryc.
Wymiana wentylatorów.
Odzyskiwanie skasowanych danych Grajewo. (zdjęć, filmów, dokumentów)
Archiwizacja danych Grajewo.

Zawsze po wykonanej pracy rozmawiam z klientem o wykonanej pracy i jeżeli była naprawa software-owa sugeruję jakich aplikacji powinien używać a jakich nie. Staram się w prosty sposób wytłumaczyć jak to działa.

/tagi
Serwis komputerowy w Grajewie, Serwis komputerów Grajewo, Grajewo serwis komputerowy, Grajewo komputery, komputery Grajewo, serwis komputerowy Grajewo