Usługi informatyczne w Grajewie. Zapraszamy do firmy OPTINEX 609 397 826 Grajewo komputery, Komputery w Grajewie. --------------SERWIS KOMPUTEROWY--------------

Oferta dla firm

Kompleksowa obsługa informatyczna małych i średnich firm.

Oferuje najtańszą w Grajewie ofertę stałej opieki nad systemami informatycznymi. Oferta obejmuje: cotygodniową wizytę w firmie Klienta, optymalizację systemu komputerowego (defragmentacja, czyszczenie, weryfikacja zainstalowanego oprogramowania, aktualizacja oprogramowania ), sprawdzanie stanu zabezpieczenia komputera oraz sieci, opinia o potencjalnych zagrożeniach.

 

Zabezpiecz się przed awarią !

Awarie u stałych Klientów korzystających z opieki informatycznej naprawiam w pierwszej kolejności, najczęściej problem jest rozwiązany w ciągu trzech godzin od zgłoszenia. W ramach usługi oferuje również zdalny serwis komputerów. Jeżeli komputer się uruchamia i masz dostęp do Internetu połączę się zdalnie i w ten sposób dokonam naprawy bądź konfiguracji. Oferuje również obsługę informatyczną firm bez abonamentu miesięcznego. Płacisz tylko za konkretne usługi.

 

Specjalizuje się w  naprawie komputerów w Grajewie. Naprawiam notebooki, netbooki, tablety, komputery stacjonarne i serwery. Czas naprawy to maksymalnie 3 dni. Współpracując ze mną mają Państwo gwarancję, iż usługi komputerowe świadczy rzetelny i solidny serwis komputerowy.